AUTO PNEU SERVIS

Na rozdíl od velkých auto pneu servisů přistupujeme ke každému zákazníkovi a jeho vozu individuálně. Díky osobnímu přístupu Vám můžeme zaručit kvalitní služby. Oproti autorizovaným servisům můžete ušetřit nemalé finanční částky.

Přezouváme pneumatiky do rozměru 22″ díky pomocnému ramenu na RTF (RunFlat)-pneumatiky.
Opravy pneumatik způsobéné defekty nebo průrazy, únik okolo disku, výměna ventilků.
Renovujeme plechové disky a alu kola (pevné disky z lehkých slitin) pomocí pískování s následným ochranným komaxitovým lakováním s dlouhou životností. Zajistíme pro klienta pneumatiky vhodné k danému vozu. Zajistíme pneumatiky značkové nebo použité značkové, nezajistíme protektory nebo pneumatiky čínských značek.

Poskytujeme služby mechanické, karosářské a lakýrnické pro osobní vozy všech typů a značek. Diagnostiku na všechny značky vozidel – možnost příjezdu na místo určení. Zajišťujeme možnost bezplatné výměny autoskel z připojištění. Montáž zabezpečovacích a tažných zařízení, autoelektroniky. Asistenční služby – oprava nebo odtah 24 hodin denně – vyřízení pojistných událostí zapůjčení náhradního vozidla. Příprava a zajištění STK vč. měření emisí. Mobilní servis u klienta. Předsezoní a garanační prohlídky. Ochranný nástřik podvozků. Před opravou konzultujeme s klientem nejvhodnější řešení pro výběr dílů – levnější neoriginální, kvalitní originální nebo originální použité. Všechny tyto díly zajistíme za výhodné ceny.

Kontaktní formulář:

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva